• Przekaż 1% podatku Stowarzyszenie Razem dla Regionu

    Stowarzyszenie ,,Razem dla Regionu” działamy od 2003 r. – jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego (OPP)

  • Przekaż 1% podatku Stowarzyszenie Razem dla Regionu

    Przekaż 1% podatku na Stowarzyszenie ,,Razem dla Regionu” – rozliczając swój PIT

Uwaga! Uwaga!

Stowarzyszenie „Razem dla Regionu” organizuje konkurs pn. „Pokaż wszystkim budzącą się dookoła wiosnę!”.

Konkurs polega na wykonaniu fotografii „budzącej się wiosny”. Nadrzędnym celem konkursu jest ukazanie przy pomocy zdjęcia w jaki sposób dostrzegamy wiosnę dookoła siebie oraz przedstawienie obrazu wiosny w regionie z uwzględnieniem wiosennej scenerii, osób podczas wiosennych prac, zwierząt, roślinności, która budzi się do życia po zimowej przerwie.

Zdjęcie powinno przedstawiać naturalny krajobraz, naturalne środowisko przyrodnicze znajdujące się na terenie województwa małopolskiego. Oceniana będzie wartość tematyczna i techniczna przesłanych fotografii konkursowych.

Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 06.03.2017r. do 29.03.2017r.

Konkurs skierowany jest do młodzieży z szkół gimnazjalnych, młodzieży z szkół średnich oraz osób dorosłych z terenu Województwa Małopolskiego.

Fotografia konkursowa powinna być przesłana w formie elektronicznej, w formacie JPG, o jak najlepszej rozdzielczości, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dla osób niepełnoletnich biorących udział w konkursie wymagana jest zgoda rodziców bądź opiekunów prawnych, której skan należy dołączyć do wiadomości wraz z przesyłaną fotografią konkursową.

Każdy uczestnik konkursu - autor pracy - powinien w temacie wiadomości e-mailowej wpisać: Konkurs „Pokaż wszystkim budzącą się dookoła wiosnę!”. W treści wiadomości natomiast Uczestnik konkursu powinien wpisać: imię i nazwisko autora pracy, telefon kontaktowy oraz w dwóch, trzech zdaniach opis fotografii – kogo lub co przedstawia przesłana fotografia oraz miejsce, w którym została wykonana fotografia. Dane te będą służyć wyłącznie do kontaktu Organizatora z uczestnikiem konkursu i nie będą udostępniane podmiotom trzecim. Prace, które zostaną wysłane bez zawarcia powyższych warunków, nie będą zakwalifikowane do konkursu.

Więcej informacji w załączonym poniżej Regulaminie.

Zapraszamy do udziału w konkursie! Czekają na Was atrakcyjne nagrody! 

RdR

 

Spotkania i warsztaty

Przekaż 1% OPP

Wolontariat

Środowisko

InfoRegion

Twórcy ludowi