• Przekaż 1% podatku Stowarzyszenie Razem dla Regionu

    Stowarzyszenie ,,Razem dla Regionu” działamy od 2003 r. – jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego (OPP)

  • Przekaż 1% podatku Stowarzyszenie Razem dla Regionu

    Przekaż 1% podatku na Stowarzyszenie ,,Razem dla Regionu” – rozliczając swój PIT

29 grudnia 2016 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Limanowej odbyło się uroczyste otwarcie Wystawy Twórczości Ludowej z terenu powiatu limanowskiego, połączone z podsumowaniem działalności Stowarzyszenia Razem dla Regionu w 2016 roku. Właśnie podczas tego spotkania miało miejsce również rozstrzygnięcie konkursu pn. „Upoluj Mikołaja w akacji”.

 

Stowarzyszenie nagrodziło autorów najlepszych prac fotograficznych przesłanych na konkurs. Rozdano dyplomy dla Rodziców i Opiekunów Prawnych oraz upominki dla „Świętych Mikołajów”, a więc głównych bohaterów nadesłanych zdjęć.

UWAGA! UWAGA!

Niżej podanych autorów fotografii przesłanych w ramach konkursu pn. ,,Upoluj Mikołaja w akcji” wraz ze swoją pociechą (Mikołajem z fotografii) prosimy o przybycie do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Limanowej w dniu 29.12.2016r. na godz. 16.00. Wtedy nastąpi oficjalne rozstrzygnięcie konkursu połączone z  wręczeniem nagród i upominków.

 

 

Serdecznie zapraszamy! :)

 

UWAGA! UWAGA!

Stowarzyszenie „Razem dla Regionu” z siedzibą w Limanowej

organizuje konkurs fotograficzny!

 

Konkurs polega na wykonaniu fotografii  „Świętego Mikołaja”, który będzie praktykował swoją świąteczną tradycję, a więc obdarowywał prezentami bądź wykonywał dobry uczynek.

21 grudnia 2015 r. odbyło się wręczenie nagród w związku z rozstrzygnięciem konkursu pn. „Święty Mikołaj na co dzień”. Dzieci wraz z rodzicami, czy też z opiekunami, spotkali się w siedzibie Organizatora – Stowarzyszenia „Razem dla Regionu” po odbiór dyplomów, nagród i upominków.

 

18 grudnia 2015 r. miało miejsce rozstrzygnięcie Świątecznego Konkursu dla dzieci pn. „Święty Mikołaj na co dzień”. Hasło odnosiło się do stroju Św. Mikołaja, jaki może on nosić każdego dnia. Konkurs skierowany był do uczniów z klas 0-6.

Organizator konkursu, a więc Stowarzyszenie „Razem dla Regionu”, przy ocenie prac brał pod uwagę zgodność z tematem konkursu, pomysłowość, kreatywność oraz wykonanie. Jesteśmy niezwykle zadowoleni z ilości nadesłanych prac oraz ich wysokiego poziomu artystycznego.

Spotkania i warsztaty

Przekaż 1% OPP

Wolontariat

Środowisko

InfoRegion

Twórcy ludowi