• Przekaż 1% podatku Stowarzyszenie Razem dla Regionu

    Stowarzyszenie ,,Razem dla Regionu” działamy od 2003 r. – jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego (OPP)

  • Przekaż 1% podatku Stowarzyszenie Razem dla Regionu

    Przekaż 1% podatku na Stowarzyszenie ,,Razem dla Regionu” – rozliczając swój PIT

21 grudnia 2015 r. odbyło się wręczenie nagród w związku z rozstrzygnięciem konkursu pn. „Święty Mikołaj na co dzień”. Dzieci wraz z rodzicami, czy też z opiekunami, spotkali się w siedzibie Organizatora – Stowarzyszenia „Razem dla Regionu” po odbiór dyplomów, nagród i upominków.

 

Skarbnik Stowarzyszenia „Razem dla Regionu” - Pani Iwona Kuzak rozpoczęła całe spotkanie i w imieniu Organizatora przywitała wszystkich przybyłych. Po krótkim wstępie dzieci opowiadały o swoich pracach, o tym jak widzą Świętego Mikołaja każdego dnia. Następnie miało miejsce rozdanie nagród i dyplomów.

Nagrodzeni, jak i rodzice lub opiekunowie, byli bardzo dumni z wykonanych prac i osiągniętych wyników swoich pociech.

Radości nie było końca. Dumni i zadowoleni z nagród nasi Milusińscy mówili, że bardzo spodobał im się ten konkurs i właśnie ta tematyka. Zapewniali, że z pewnością jeszcze nie raz wezmą udział w podobnych konkurach.

Na dzieci czekał także słodki poczęstunek.

Serdecznie dziękujemy jeszcze raz rodzicom, opiekunom, jak i dzieciom za wszystkie nadesłane do nas  prace. Jest niezwykle miło czuć, że działalność naszego Stowarzyszenia jest przez Państwa zauważalna i, że Państwo w tak intensywny sposób chcą się angażować z nami w współpracę.

Dziękujemy!

RdR

     

Spotkania i warsztaty

Przekaż 1% OPP

Wolontariat

Środowisko

InfoRegion

Twórcy ludowi