• Przekaż 1% podatku Stowarzyszenie Razem dla Regionu

    Stowarzyszenie ,,Razem dla Regionu” działamy od 2003 r. – jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego (OPP)

  • Przekaż 1% podatku Stowarzyszenie Razem dla Regionu

    Przekaż 1% podatku na Stowarzyszenie ,,Razem dla Regionu” – rozliczając swój PIT

 

UWAGA! UWAGA!

Stowarzyszenie „Razem dla Regionu” z siedzibą w Limanowej

organizuje konkurs fotograficzny!

 

Konkurs polega na wykonaniu fotografii  „Świętego Mikołaja”, który będzie praktykował swoją świąteczną tradycję, a więc obdarowywał prezentami bądź wykonywał dobry uczynek.

Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie:

od 21.11.2016 r. do 12.12.2016 r.

 

Konkurs skierowany jest do Rodziców bądź Opiekunów prawnych, których zadaniem będzie nadesłanie fotografii swoich dzieci w roli ,,Świętego Mikołaja” w formie elektronicznej na adres e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fotografia konkursowa powinna zostać przesłana w formacie JPG, o jak najlepszej rozdzielczości. Świętym Mikołajem  na fotografii konkursowej powinno być dziecko od 2 lat do 6. klasy szkoły podstawowej włącznie, które pełni główną rolę na fotografii. Mile widziane przebrania św. Mikołaja, rekwizyty, świąteczne elementy. Liczy się pomysłowość i kreatywność.

Każdy uczestnik konkursu - autor pracy, którym jest Rodzic bądź prawny Opiekun dziecka powinien w temacie wiadomości e-mailowej wpisać: Konkurs „Upoluj Mikołaja w akcji. W treści wiadomości natomiast Uczestnik konkursu powinien wpisać: imię i nazwisko autora pracy, telefon kontaktowy oraz w dwóch, trzech zdaniach opis fotografii – kto się na niej znajduje i co przedstawia przesłana fotografia. Prace, które zostaną wysłane bez zawarcia powyższych warunków, nie będą zakwalifikowane do konkursu.

Zwycięzcy (miejsca 1-3) oraz wyróżnieni (miejsca 4-6) dostaną nagrody w postaci prezentów świątecznych (w zależności od zajętego miejsca), gadżety Organizatora oraz dyplomy dla głównych bohaterów swoich fotografii konkursowych, czyli dzieci.

Regulamin konkursu: "Upoluj Mikołaja w akcji!"

Więcej informacji na temat konkursu znajdą Państwo na stronie internetowej Organizatora www.rdr.ilimanowa.pl oraz fanpage na Facebooku.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Stowarzyszenie „Razem dla Regionu”


Spotkania i warsztaty

Przekaż 1% OPP

Wolontariat

Środowisko

InfoRegion

Twórcy ludowi