• Przekaż 1% podatku Stowarzyszenie Razem dla Regionu

    Stowarzyszenie ,,Razem dla Regionu” działamy od 2003 r. – jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego (OPP)

  • Przekaż 1% podatku Stowarzyszenie Razem dla Regionu

    Przekaż 1% podatku na Stowarzyszenie ,,Razem dla Regionu” – rozliczając swój PIT

8 kwietnia podczas Wojewódzkiego Jarmarku Wielkanocnego w Limanowej odbyło się rozstrzygnięcie konkursu pn. „Pisanka kolorowa na święta gotowa”. Konkurs poprzedzał Wojewódzki Jarmark Wielkanocy.

Konkurs polegał na stworzeniu pracy plastycznej, dokładnie pisanki wielkanocnej, wykonanej w formie przestrzennej (np. na jajkach styropianowych itp.). Technika pracy konkursowej była dowolna (np. wykorzystanie cekinów, wstążek, papieru kolorowego, piórek itp.). Praca przytwierdzona miała być do sztywnej podkładki lub umieszczone na podstawce, koszyczku itp.

Konkurs skierowany był dla uczniów klas I-VI szkół podstawowych z terenu Województwa Małopolskiego. Prace rozpatrywane były w dwóch kategoriach wiekowych: I KATEGORIA – uczniowie klas I-III, II KATEGORIA – uczniowie klas IV-VI.

Poniżej przedstawiamy listę nagrodzonych osób w konkursie.

KATEGORIA I-III
MIEJSCE I -     Sebastian Gromala – Kamienica
MIEJSCE II – Alicja Kowalczyk – Roztoka
MIEJSCE III – Jakub Czech – Kamionka Mała
MIEJSCE IV – Oskar Wierzycki – Zalesie
MIEJSCE V – Zuzanna Pietroń – Szyk    
MIEJSCE VI – Julia Nowak – Stróża
MIEJSCE VII – Wiktor Gałecki – Kamionka Mała
MIEJSCE VIII – Patryk Sajdak – Kamionka Mała
MIEJSCE IX – Maja Dudek – Dobra
MIEJSCE X – Grzegorz Baziak – Wola Kosnowa

WYRÓŻNIENIA:
Anna Piwowar – Męcina
Michał Wierzycki – Zalesie
Alicja Sukiennik – Limanowa
Magdalena Król – Roztoka
Klaudia Miśkowiec – Stróża
Daria Chlipała – Kamienica
Jadwiga Drożdż – Stróża
Natalia Mikołajczyk – Kamienica
Adam Kocoń – Kamionka Mała
Julia Olszak - Młyńczyska

KATEGORIA IV-VI
MIEJSCE I – Wiktoria Owsianka - Kamienica
MIEJSCE II – Beata Sadkiewicz - Szyk
MIEJSCE III – Katarzyna Jonik – Kamionka Mała
MIEJSCE IV – Paulina Sadkiewicz - Szyk
MIEJSCE V – Natalia Bielska – Stróża
MIEJSCE VI – Gabriela Matys – Rączna
MIEJSCE VII – Mateusz Handzel – Dobra
MIEJSCE VIII – Emilia Gurgul – Roztoka
MIEJSCE IX – Katarzyna Krawczyk – Kamionka Mała
MIEJSCE X – Karolina Orzeł – Kamionka Mała

WYRÓŻNIENIA:
Patryk Kuna – Wysokie
Magdalena Koszut – Wysokie
Jakub Wysmolec – Dobra
Agata Zelek – Kamionka Mała
Martyna Barańska – Porąbka
Joanna Wierzycka – Zalesie
Łucja Wojtas – Kamienica
Jakub Uryga – Kamionka Mała
Joanna Kubowicz – Stróża
Anna Hebda - Przyszowa

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział!

Stowarzyszenie „Razem dla Regionu”

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

Spotkania i warsztaty

Przekaż 1% OPP

Wolontariat

Środowisko

InfoRegion

Twórcy ludowi