• Przekaż 1% podatku Stowarzyszenie Razem dla Regionu

    Stowarzyszenie ,,Razem dla Regionu” działamy od 2003 r. – jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego (OPP)

  • Przekaż 1% podatku Stowarzyszenie Razem dla Regionu

    Przekaż 1% podatku na Stowarzyszenie ,,Razem dla Regionu” – rozliczając swój PIT

Województwo Małopolskie Opp Limanowa Stowarzyszenie Razem dla Regionu
Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 

Województwo Małopolskie     1 listopada 2018 roku Stowarzyszenie „Razem dla Regionu” rozpoczęło realizacje zadania publicznego Województwa Małopolskiego z obszaru ekologii, ochrony zwierząt i dziedzictwa przyrodniczego  pn.  „Małopolska Pszczoła” - II edycja.


    Projekt ten ma na celu edukację mieszkańców Małopolski w zakresie działań związanych z ochroną przyrody, wdrażaniem ekologicznych działań oraz poznanie  znaczenia pszczół, które odgrywają ogromną rolę w całym ekosystemie.
W ramach projektu przewidziane są spotkania warsztatowe o charakterze informacyjnym i edukacyjnym, zarówno dla młodzieży szkolnej, jak i również lokalnej społeczności i pszczelarzy. Realizacja tego projektu będzie doskonałą okazją do popularyzowania świadomości dotyczącej pszczół w naszym regionie.


Projekt w jasny i zabawny sposób pozwoli przyswoić dzieciom najważniejsze informacje o życiu i funkcjonowaniu tych owadów. Natomiast za pomocą konkursów dzieci poznają zagrożenia, które mogą dotknąć pszczoły w środowisku naturalnym.
   Podczas spotkań dedykowanych lokalnym pszczelarzom prezentowane będą między innymi informacje dotyczące profilaktyki i sposobu zwalczania chorób u owadów zapylających.
   Dzięki tym działaniom nastąpi wzrost i efektywność już istniejącej działalności pszczelarskiej w naszym regionie, oraz społeczna świadomość dotycząca owadów zapylających.

Spotkania i warsztaty

Przekaż 1% OPP

Wolontariat

Środowisko

InfoRegion

Twórcy ludowi