• Przekaż 1% podatku Stowarzyszenie Razem dla Regionu

    Stowarzyszenie ,,Razem dla Regionu” działamy od 2003 r. – jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego (OPP)

  • Przekaż 1% podatku Stowarzyszenie Razem dla Regionu

    Przekaż 1% podatku na Stowarzyszenie ,,Razem dla Regionu” – rozliczając swój PIT


Opp Limanowa Stowarzyszenie Razem dla Regionu
Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 

Szanowni Uczestnicy konkursu!

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele i Opiekunowie!

Poniżej przedstawiamy tabelkę w której znajdują się uczestnicy, którzy uzyskali największą ilość punktów w I etapie wojewódzkiego konkursu wiedzy o regionie pn. ,,Moja mała Ojczyzna” – III edycja i automatycznie przechodzą do II etapu konkursu.

Serdecznie gratulujemy :)

 

Szkoła Podstawowa - Klasa IV-VI - Powiat nowotarski

Imię i nazwisko uczestnika konkursu

Nazwa i adres szkoły z której został zgłoszony uczestnik konkursu

Łukasz Palac


Zespół Szkolno – Przedszkolny w Rokicinach Podhalańskich

Rokiciny Podhalańskie 156,

34-721 Raba Wyżna

Jakub Nawara

Zespół Szkół w Skawie

Skawa 584 A,

34-713 Skawa

Jan Świerk

Zespół Szkół w Skawie

Skawa 584 A,

34-713 Skawa

Anna Skupień

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Czarnym Dunajcu

ul. Jana Pawła II 144,

34-470 Czarny Dunajec

Kinga Bukowska

Zespół Placówek Oświatowych w Maniowach

ul. Szkolna 2,

34-436 Maniowy


Szkoła Podstawowa - Klasa IV-VI - Powiat limanowski

Imię i nazwisko uczestnika konkursu

Nazwa i adres szkoły z której został zgłoszony uczestnik konkursu

Dawid Twaróg

Zespół Szkół Nr 1 w Starej Wsi

Stara Wieś 549,

34-600 Limanowa

Piotr Ślazyk

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Słopnicach

Słopnice 336,

34-615 Słopnice

Dominika Krzysztof

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Szczawie

Szczawa 290,

34-607 Szczawa

Kamila Pajor

Zespół Szkół w Pisarzowej im. ks. Józefa Górszczyka

Pisarzowa 346,

34-654 Męcina

Dominik Poręba

Szkoła Podstawowa nr 4 w Słopnicach

Słopnice 363,

34-615 Słopnice

Przemysław Siciarz

Zespół Szkół w Pisarzowej im. ks. Józefa Górszczyka

Pisarzowa 346,

34-654 Męcina

Adrian Frączek

Szkoła Podstawowa im. Józefa Marka w Tymbarku

ul. Kazimierza Wielkiego,

34-650 Tymbark

Paweł Ślazyk

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Słopnicach

Słopnice 336,

34-615 Słopnice

Kacper Dutka

Szkoła Podstawowa im. Jana Matejki w Kamionce Małej

Kamionka Mała 134,

34-602 Laskowa

Jolanta Sułkowska

Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej – Curie w Łukowicy

Łukowica 285,

34-606 Łukowica

Jakub Pryma

Szkoła Podstawowa w Świdniku

Świdnik 22,

34-606 Łukowica

Filip Poręba

Szkoła Podstawowa im. Józefa Marka w Tymbarku

ul. Kazimierza Wielkiego,

34-650 Tymbark

Dawid Jonik

Zespół Szkół – Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka

Laskowa 2,

34-602 Laskowa

Marian Biedroń

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Zygmunta Krasińskiego w Siekierczynie

Siekierczyna 326,

34-600 Limanowa

Julia Duda

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza

Podłopień 73,

34-650 Tymbark


Szkoła Podstawowa - Klasa IV-VI - Powiat nowosądecki

Imię i nazwisko uczestnika konkursu

Nazwa i adres szkoły z której został zgłoszony uczestnik konkursu

Dominika Szczerba

Zespół Szkół w Korzennej

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

Korzenna 324,

33-322 Korzenna

Karol Kwarciak

Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych im. Jana Pawła II

33-314 Łososina Dolna

Dawid Waligóra

Szkoła Podstawowa im. Kard. S. Wyszyńskiego w Przysietnicy

Przysietnica 152,

33-342 Barcice

Adrian Wojtarowicz

Szkoła Podstawowa nr 2

Im. Królowej Jadwigi w Ptaszkowej

Ptaszkowa 271,

33-333 Ptaszkowa

Oliwia Godawska

Szkoła Podstawowa im. Kard. S. Wyszyńskiego w Przysietnicy

Przysietnica 152,

33-342 Barcice

Klaudia Jawor

Szkoła Podstawowa w Maszkowicach

Maszkowice 27,

33-390 Łącko

Magda Martuszewska

Zespół Szkół w Korzennej

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

Korzenna 324,

33-322 Korzenna

Klaudia Kluska

Szkoła Podstawowa w Wierchomli Wielkiej

33-350 Piwniczna Zdrój

Szkoła Gimnazjalna - Klasa I-III - Powiat nowotarski

Imię i nazwisko uczestnika konkursu

Nazwa i adres szkoły z której został zgłoszony uczestnik konkursu

Magdalena Dobrzyńska

Zespół Placówek Oświatowych w Maniowach

ul. Szkolna 2,

34-436 Maniowy

Joanna Bandyk

Zespół Szkół w Skawie

Skawa 584A,

34-713 Skawa

Gabriela Stopka

Zespół Szkół w Skawie

Skawa 584A,

34-713 Skawa

Szkoła Gimnazjalna - Klasa I-III - Powiat Nowosądecki

Imię i nazwisko uczestnika konkursu

Nazwa i adres szkoły z której został zgłoszony uczestnik konkursu

Aleksandra Frączek

Gimnazjum w Ptaszkowej

Ptaszkowa 406,

33-333 Ptaszkowa

Paulina Gajkowska

Gimnazjum im. S.Wyspiańskiego w Krużlowej Wyżnej

Krużlowa Wyżna 205,

33-325 Krużlowa Wyżna

Karolina Gizicka

Gimnazjum im. Kard. S. Wyszyńskiego w Przysietnicy

Przysietnica 152,

33-342 Barcice

Kinga Gizicka

Gimnazjum im. Kard. S. Wyszyńskiego w Przysietnicy

Przysietnica 152,

33-342 Barcice

Kinga Myśliwiec

Gimnazjum w Ptaszkowej

Ptaszkowa 406,

33-333 Ptaszkowa

Anna Citak

Gimnazjum im. Kard. S. Wyszyńskiego w Przysietnicy

Przysietnica 152,

33-342 Barcice

Karina Janus

Gimnazjum w Ptaszkowej

Ptaszkowa 406,

33-333 Ptaszkowa

Joanna Jaśkiewicz

Zespół Szkół Podstawowo – Gimnazjalnych im. Jana Pawła II w Łososinie Dolnej

33-314 Łososina Dolna

Marcelina Pawłowska

Zespół Szkół Podstawowo – Gimnazjalnych im. Jana Pawła II w Łososinie Dolnej

33-314 Łososina Dolna

Szkoła Gimnazjalna - Klasa I-III - Powiat Limanowa

Imię i nazwisko uczestnika konkursu

Nazwa i adres szkoły z której zgłoszony został uczestnik konkursu

Bernadeta Raczek

Zespół Szkół w Pisarzowej im. ks. Józefa Górszczyka

Pisarzowa 346,

34-654 Męcina

Justyna Uryga

Zespół Szkół w Pisarzowej im. ks. Józefa Górszczyka

Pisarzowa 346,

34-654 Męcina

Krzysztof Chudy

Publiczne Gimnazjum w Męcinie

Męcinie 530,

34-654 Męcina

Anna Dziadoń

Gimnazjum Samorządowe im. Króla Kazimierza Wielkiego w Tymbarku

Rynek 29,

34-650 Tymbark

Angelika Pryma

Gimnazjum im. Michała Sędziwoja w Łukowicy

Łukowica 293,

34-606 Łukowica

Zuzanna Gawron

Zespół Szkół im. S. Wyspiańskiego w Mordarce

Mordarka 204,

34-600 Limanowa

Patrycja Gancarczyk

Zespół Szkół w Pisarzowej im. ks. Józefa Górszczyka

Pisarzowa 346,

34-654 Męcina

Mateusz Postrożny

Zespół Szkół Nr 1 w Starej Wsi

Stara Wieś 549,

34-600 Limanowa

Izabela Kordeczka

Gimnazjum Samorządowe im. Króla Kazimierza Wielkiego w Tymbarku

Rynek 29,

34-650 Tymbark

Monika Szołdrowska

Publiczne Gimnazjum w Męcinie

Męcinie 530,

34-654 Męcina

Agnieszka Biel

Zespół Szkół Publicznych w Szczyrzycu

Szczyrzyc 123,

34-623 Szczyrzyc

Oliwia Głód

Gimnazjum im. Michała Sędziwoja w Łukowicy

Łukowica 293,

34-606 Łukowica

Gabriela Leśnik

Publiczne Gimnazjum w Męcinie

Męcinie 530,

34-654 Męcina

Aleksandra Trojanowska

Gimnazjum Samorządowe im. Króla Kazimierza Wielkiego w Tymbarku

Rynek 29,

34-650 Tymbark

Natalia Opioła

Zespół Szkół Publicznych w Szczyrzycu

Szczyrzyc 123,

34-623 Szczyrzyc

Angelika Syktus

Gimnazjum im. Michała Sędziwoja w Łukowicy

Łukowica 293,

34-606 Łukowica

RdR

Spotkania i warsztaty

Przekaż 1% OPP

Wolontariat

Środowisko

InfoRegion

Twórcy ludowi