Województwo Małopolskie Opp Limanowa Stowarzyszenie Razem dla Regionu
Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 

Uwaga!  Uwaga!

Stowarzyszenie „Razem dla Regionu” z siedzibą w Limanowej organizuje konkurs dla mieszkańców województwa małopolskiego.

Konkurs będzie polegał na napisaniu wiersza, wierszyka bądź rymowanki zachęcającego/ zachęcającej do zostania Wolontariuszem i promującego/ promującej idee Wolontariatu.

Zarówno długość wiersza/ wierszyka/ rymowanki, jak i styl jest dowolny. Ocenie głównie podlegać będzie przekaz. Konkurs ten ma na celu zachęcenie mieszkańców Małopolski, jak i potencjalnych odbiorców wiersza, wierszyka bądź rymowanki do zostania Wolontariuszem, do promowania i szerzenia idei Wolontariatu.

Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 10.07.2017r. do 10.10.2017r.

Konkurs skierowany jest do wszystkich zainteresowanych daną tematyką konkursu zamieszkujących teren Województwa Małopolskiego. Konkurs nie ma ograniczenia wiekowego.  

Praca konkursowa powinna być przesłana w formie elektronicznej, w formacie PDF, na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Każdy uczestnik konkursu - autor pracy - powinien w temacie wiadomości e-mailowej wpisać: Konkurs „Wolontariat, każdemu znany - dobrze wierszem opisany”. W treści wiadomości natomiast Uczestnik konkursu powinien wpisać: imię i nazwisko autora pracy, adres, telefon, imię i nazwisko oraz telefon do rodzica/opiekuna prawnego w przypadku braku pełnoletności Uczestnika biorącego udział w konkursie. Dane te będą służyć wyłącznie do kontaktu Organizatora z Uczestnikiem konkursu i nie będą udostępniane podmiotom trzecim. Prace, które zostaną wysłane bez zawarcia powyższych warunków, nie będą zakwalifikowane do konkursu.

Prace konkursowe należy wysłać do dnia 10.10.2017r. włącznie (liczy się data wpływu do siedziby Organizatora).

Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie 3 prace konkursowe.

Więcej informacji w załączonym poniżej Regulaminie:

Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie! Wartościowe nagrody czekają!

Stowarzyszenie „Razem dla Regionu”